آیا موردی که به دنبال آن بودید را یافتید؟
حفاظت از خریدار
بازگشت کامل وجه در صورت عدم دریافت کالا
بازگشت کامل وجه در صورت عدم تطبیق کالا با مشخصات ثبت شده

تی شرت و پولوشرت مردانه

برای خرید تیشرت مردانه با مدل های متنوعی به لحاظ ترکیب، نوع یقه، رنگ و طرح و ... روبرو خواهید بود. تی شرت سفید مردانه و تی شرت مشکی مردانه در شمار پرفروش ترین ها قرار دارند و به نظر می رسد که تمایز قابل توجه این دو رنگ با سایر طیف های رنگی، باعث شده تا خریداران و علاقه مندان بیشتری داشته باشند. همین طور بسته به مدل تی شرت مردانه، در رده های سنی مختلف، دسته بندی وجود دارد.

انواع تی شرت مردانه

انواع تی شرت مردانه شامل مدل هایی با یقه گرد یا یقه خشتی بوده و بسته به سلیقه افراد، هر یک از این مدل ها می توانند مناسب باشند. همین طور تی شرت ها را در مدل های ساده یا طرح دار داریم.

به لحاظی دیگر در دسته بندی فصلی، با مدل تی شرت های بهاری و پاییزی روبرو هستیم که به لحاظ جنس پارچه، متفاوت هستند. به شکلی قابل انتظار مدل های بهاری و تابستانی، از پارچه های نخی و نازک تر تهیه شده و مدل های پاییزی و زمستانی، پارچه های ضخیم تری دارند.

خرید تی شرت مردانه از فروشگاه پاساژ

قیمت تی شرت مردان تابعی از جنس، مدل و البته برند آن است. اگر به سراغ برندهای خارجی ترک و ... بروید، قطعا به دلیل تابعیت قیمت از نرخ ارز، با عددهای بزرگتری روبرو خواهید شد. اما خرید تی شرت مردانه از برندهای تولیدی ایرانی، با نرخ های به مراتب مناسب تری همراه است و همچنان شما می توانید مدل های بسیار متنوعی را در این گروه کالایی دنبال کنید.

با خرید از فروشگاه پاساژ، تنوع کالایی بالایی را پیش روی خود خواهید داشت و با مشاهده تصاویر واقعی محصولات و چک کردن سایز تیشرت ها، می توانید به راحتی خرید آنلاین خود را انجام داده و لذت آن را تجربه کنید.